Wyniki konkursu „Kaszëbsczé Gòdë”

Wyniki konkursu „Kaszëbsczé Gòdë”

14 grudnia 2020 przez A.Sarach

W gminnych konkursach plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej „Kaszëbsczé Gòdë” wzięło udział ponad 200 uczestników. Prace konkursowe oceniano w dwóch równoległych konkurach: „Na najpiękniejszą kartkę świąteczną” oraz „Stroik bożonarodzeniowy”.

Wyniki obu konkursów:

Na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Kat. przedszkola i gr „0”
I miejsca:
Marcel Łaska – SP Linia
Ewelina Makurat – SP Kętrzyno
II miejsca:
Piotr Okrój – SP Kętrzyno
Marcin Konradko – SP Kętrzyno
III miejsca:
Alicja Piepiórka – SP Linia
Lena Koziła – SP Linia
Wyróżnienia:
Martyna Wrońska – SP Linia
Julia Ellwart – SP Strzepcz
Hubert Marciniak – SP Kętrzno \
Kat. kl. I-III
I miejsca:
Marta Morawska – SP Linia
Marcin Labuda – SP Linia
II miejsca:
Ksawery Sikora – SP Linia
Paweł Miotk – SP Strzepcz
Amelia Drywa – SP Linia
III miejsca:
Kacper Tyszka – SP Głodnica
Kornelia Bulczak – SP Linia
Alicja Miotk – SP Linia
Wyróżnienia:
Dominik Maszota – SP Linia
Martyna Kwidzińska – SP Pobłocie
Kat. kl. IV-VI
I miejsca:
Magdalena Mielewczyk – SP Strzepcz
Anna Klejska – SP Głodnica

II miejsca:
Daria Marcińska – SP Pobłocie
Martyna Okrój – SP Kętrzyno
III miejsce:
Błażej Sucharski – SP Kętrzyno
Wyróżnienie:
Wiktoria Płotka – SP Linia
Kordian Kwidziński – SP Kętrzyno
Kat. kl. VII-VIII
I miejsca:
Zofia Baranowska – SP Niepoczołowice
Dominika Malinowska – SP Linia
Seweryn Potrykus – SP Linia
II miejsca:
Anna Krzebietke – SP Linia
Patrycja Koss – SP Pobłocie
III miejsce:
Julia Stenka – SP Pobłocie
Wyróżnienie:
Remigiusz Labuda – SP Linia
Kat. osoby dorosłe
I miejsce:
Beata Koss
II miejsce:
Katarzyna Piepiórka

Na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

kat. przedszkola i gr. „0”

I miejsca:
Ewelina Makurat – SP Kętrzyno
II miejsca:
Marcin Łaska SP Linia
Lena Studzińska SP Kętrzyno
Liliana Klinkosz SP Niepoczołowice
III miejsca:
Lena Kierznikiewicz SP Linia
Wyróżnienie:
Kamil Piepiórka – SP Linia
Alicja Piepiórka – SP Linia
Emilia Koss – SP Niepoczołowice
Nicola Malik – SP Linia

kat. kl. I-III

I miejsca:
Laura Choszcz – SP Miłoszewo
Dawid Suda – SP Kętrzyno
II miejsca:
Ksawery Sikora – SP Linia
III miejsca:
Nikodem Kreft – SP Linia
Ksawier Jeliński – SP Linia
Wyróżnienia:
Zofia Laskowska – SP Pobłocie
Fabian Płotka – SP Linia

kat. kl. IV-VI

I miejsca:
Nikola Albecka – SP Linia
Izabela Ruszkowska – SP Linia
II miejsce:
Ewelina Wróblewska – SP Kętrzyno
III miejsce:
Oskar Choszcz – SP Strzepcz
Patryk Suda – SP Ketrzyno
Konrad Krzebietke – SP Pobłocie
Wyróżnienia:
Nikola Melik – SP Głodnica
Przemysław Beker – SP Głodnica
Karolina Studzińska – SP Głodnica
Bartłomiej Mielewczyk – SP Głodnica
Anna Grubba – SP Głodnica

kat. kl. VII-VIII

I miejsca:
Hanna Laskowska – SP Pobłocie
Jagoda Baranowska – SP Linia
Zofia Baranowska – SP Niepoczołowice

II miejsca:
Patrycja Koss – SP Pobłocie
Eliza Kwidzińska – SP Kętrzyno
III miejsca:
Jakub Jeliński – SP Niepoczołowice
Seweryn Potrykus – SP Linia
Wyróżnienia:
Hanna Zaborowska – SP Pobłocie
Katarzyna Wróblewka – SP Kętrzyno
Wiktoria Beker – SP Głodnica
Nikola Beker – SP Głodnica
Anna Klejsa – SP Głodnica
Amelia Mielewczyk – SP Głodnica
Nikola Burchacz – SP Głodnica
Marta Kaszuba – SP Głodnica
Krzysztof Klejsa – SP Głodnica

Osoby dorosłe:

I Katarzyna Piepiórka

Nagrody i dyplomy zostaną przekazane bezpośrednio do szkół. Natomiast osoby dorosłe prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 58 572 81 64 w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagrody.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i zapraszamy do udziału w kolejnych.