Gminne konkursy plastyczne o tematyce jesiennej

Gminne konkursy plastyczne o tematyce jesiennej

4 listopada 2022 przez Admin

27 października 2022 r. odbyło się podsumowanie Gminnych Konkursów Jesiennych. Łącznie na konkursy wpłynęło 250 prac.
Na konkurs ,,Z DARÓW PANI JESIENI” wpłynęło 93 prac, natomiast na konkurs ,,JESIEŃ NA KASZUBACH” – 157 prac.
Nagrody książkowe oraz dyplomy wręczyła dyrektor Gminnego Domu Kultury w Lini.

Serdecznie dziękujemy za liczny udział oraz gratulujemy laureatom!

Wyniki Konkursu JESIEŃ NA KASZUBACH:

Kat. Przedszkole i gr. 0
I miejsce: Lena Markiewicz, SP Pobłocie
II miejsce: Franciszek Milewczyk, SP Pobłocie
III miejsce: Alicja Łaska, Przedszkole w Bukowinie
Wyróżnienie:
Rafał Korytkowski, Żłobek ,,Promyczek” w Lini
Wojciech Miotk, SP Strzepcz
Alan Klinkosz, SP Pobłocie

Kat. kl. I-III
I miejsce: Lena Studzińska, SP Kętrzyno
II miejsce: Nadia Kwieciszewska, SP Linia
III miejsce: Wiktoria Wronska, SP Miłoszewo
Wyróżnienie:
Martyna Stolc, SP Pobłocie
Marcel Łaska, SP Bukowina

Kat. kl. IV-VI
I miejsce: Oliwia Pipiórka, SP Linia
II miejsce: Laura Schroeder, SP Strzepcz
III miejsce: Olivier Ellwart, SP Linia
Wyróżnienie:
Paweł Miotk, SP Strzepcz
Wiktor Szmuda, SP Linia

Kat. kl. VII-VIII
I miejsce: Mateusz Kierznikowicz, SP Linia
II miejsce: Wiktoria Trepczyk, SP Niepoczołowice
III miejsce: Daria Marcińska, SP Pobłocie
Wyróżnienie:
Weronika Pionka, SP Głodnica

kat. dzieci i młodzież niepełnosprawna
I miejsce: Zofia Baranowska

Wyniki Konkursu Z DARÓW PANI JESIENI:

Kat. Przedszkole i gr. 0

I miejsce: Mikołaj Klinkosz, SP Niepoczołowice
I miejsce: Alicja Szulc, SP Linia
II miejsce: Agata Mielewczyk, SP Miłoszewo
III miejsce: Dominka Marcińska, SP Pobłocie
III miejsce: Dominik Czylkowski, SP Strzepcz
Wyróżnienie:
Aleksander Kopeć, SP Pobłocie
Wojciech Bulczak, SP Zakrzewo

Kat. kl. I-III

I miejsce: Zuzanna Jelińska, SP Linia
I miejsce: Nina Sikora, SP Linia
II miejsce: Marcel Łaska, SP Bukowina
II miejsce: Milena Lange, SP Strzepcz
III miejsce: Paulina Mielewczyk, SP Miłoszewo
III miejsce: Jagoda Mielewczyk, SP Miłoszewo
Wyróżnienie:
Helena Dawidowska SP Strzepcz
Milena Potrykus, SP Linia
Agata Patelczyk, SP Linia
Franciszek Sikora, SP Pobłocie

Kat. kl. IV-VI

I miejsce: Eryk Formela, SP Linia
I miejsce: Anna Koss, SP Pobłocie
II miejsce: Ksawery Sikora, SP Linia
II miejsce: Wiktoria Lange, SP Strzepcz
III miejsce: Nikola Walkusz, SP Lina
III miejsce: Laura Choszcz, SP Miłoszewo
Wyróżnienie:
Maryna Bronk, SP Miłoszewo
Marta Leyk, SP Pobłocie

Kat. kl. VII-VIII

I miejsce: Wiktoria Okrój, SP Kętrzyno
II miejsce: Agata Skrzypkowska, SP Strzepcz
III miejsce: Martyna Okrój, SP Kętrzyno
Wyróżnienie:
Wiktoria Trepczyk, SP Niepoczołowice

kat. dzieci i młodzież niepełnosprawna

I miejsce: Zofia Baranowska

Wręczone nagrody oraz dyplomy zostały ufundowane przez Gminny Dom Kultury w Lini.