Konkursy bożonarodzeniowe – wyniki

Konkursy bożonarodzeniowe – wyniki

10 stycznia 2022 przez A.Sarach
Konkursy bożonarodzeniowe 🎄🎄☃🛷🛷☃
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom.🥳👏
W konkursie wzięły udział osoby dorosłe, dzieci i młodzież ze wszystkich szkół z Gminy Linia. Łącznie na wszystkie konkursy wpłynęło 175 prac, nagrodzonych zostało 68 uczestników. ☃🛷🎄
Laureaci konkursów to:
Stroik Bożonarodzeniowy
Kat. przedszkola i gr „0”
I miejsce:
Sebastian Jeliński
Ewelina Makurat – SP Kętrzyno
II miejsce:
Mikołaj Klinkosz
Nina Sikora – SP Linia
Marcel Łaska – ZSP Linia
III miejsce:
Antonina Zakrzewska – SP Kętrzyno
Hubert Dawidowski – SP Strzepcz
Dominika Marcińska – SP Pobłocie
Wyróżnienia:
Wojciech Bulczak – przedszkole Linia
Alicja Piepiórka – ZSP Linia
Kategoria I-III
I miejsce:
Marcel i Szymon Szymichowscy – SP Kętrzyno
Liliana Wenta – SP Strzepcz
Liliana Klinkosz – SP Niepoczołowice
II miejsce:
Emilia Koss – SP Niepoczołowice
Ksawery Sikora – ZSP Linia
III miejsce:
Zuzanna Łunecka – ZSP Linia
Helena Dawidowska – SP Strzepcz
Fabian Płotka – ZSP Linia
Wyróżnienie:
Eryk Formela – ZSP Linia
Kategoria IV-VI
I miejsce:
Ksawery Laskowski – SP Pobłocie
II miejsce:
Laura Choszcz – SP Miłoszewo
III miejsce:
Martyna Bronk – SP Miłoszewo
Wyróżnienie:
Maja Patelczyk – SP Miłoszewo
Filip Maszota – SP Miłoszewo
Kategoria VII-VIII
I miejsce:
Maksymilian Wenta – SP Strzepcz
Maurycy Myszka – SP Strzepcz
II miejsce:
Wiktoria Płotka – ZSP Linia
Wiktoria Trepczyk – SP Niepoczołowice
III miejsce:
Jakub Jeliński – SP Niepoczołowice
Wyróżnienia:
Dominika Szweda – SP Strzepcz
Nikola Gosz – SP Niepoczołowice
Kategoria szkoły ponadpodstawowe i osoby dorosłe:
I miejsca:
Zofia Baranowska – Strzepcz
Katarzyna Piepiórka – Niepoczołowice
II miejsce:
Mirosława Klinkosz
III miejsce
Anna Pranczk – Miłoszewo
Najpiękniejsza kartka Świąteczna
Kat. przedszkola i gr „0”
I miejsce:
Marcel Łaska – ZSP Linia
II miejsce:
Oliwia Drywa – ZSP Linia
Nina Sikora – ZSP Linia
III miejsce:
Alicja Piepiórka – ZSP Linia
Nikodem Stenka – SP Pobłocie
Wyróżnienia:
Hubert Dawidowski – SP Strzepcz
Liwia Wojciechowska – ZSP Linia
Kategoria I-III
I miejsce:
Dominika Pranczk – SP Miłoszewo
Dawid Wojciechowski – ZSP Linia
II miejsce:
Paweł Czaja – SP Niepoczołowice
Zuzanna Stenka – SP Pobłocie
III miejsce:
Zuzanna Arendt – SP Niepoczołowice
Kamil Piepiórka – ZSP Linia
Wyróżnienie:
Marcin Konradko – SP Kętrzyno
Kategoria IV-VI
I miejsce:
Antoni Richert – OEK Głodnica
Anna Klejsa – OEK Głodnica
II miejsce:
Błażej Sucharski – SP Kętrzyno
Martyna Bronk – SP Miłoszewo
III miejsce:
Lena Szczypior – ZSP Linia
Karolina Derkowska – SP Pobłocie
Weronika Grzenkowicz – SP Pobłocie
Wyróżnienia:
Anna Grubba – OEK Głodnica
Patrycja Kaszuba – OEK Głodnica
Nikola Beker – OEK Głodnica
Przemysław Beker – OEK Głodnica
Kategoria VII-VIII
I miejsce:
Wiktoria Płotka – ZSP Linia
Patryk Suda – SP Kętrzyno
II miejsce:
Maciej Koss – SP Pobłocie
III miejsce:
Jakub Jeliński – SP Niepoczołowice
Victoria Dosz – SP Pobłocie
Wyróżnienie:
Maurycy Myszka – SP Strzepcz
Kategoria szkoły ponadpodstawowe i osoby dorosłe:
I miejsce:
Katarzyna Piepiórka – Niepoczołowice
Zofia Baranowska – Strzepcz
Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa
I miejsce:
Rodzina Klinkosz – Niepoczołowice
Rodzina Malik – Zakrzewo
II miejsce:
Rodzina Jelińskich – Niepoczołowice
III miejsce:
Rodzina Marcińskich – Pobłocie
Rodzina Dosz – Smażyno

Poniżej link do filmiku który przedstawia część prac wykonanych w konkursach bożonarodzeniowych.

https://www.facebook.com/gdk.gminalinia/videos/900783557298454