Konkursy wielkanocne – wyniki

Konkursy wielkanocne – wyniki

26 marca 2021 przez A.Sarach
Ogłoszenie wyników w konkursach wielkanocnych.
Ogromnie dziękujemy za wszystkie prace, które do nas wpłynęły.
Nagrody oraz dyplomy zostaną rozwiezione do szkół po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Nagrody w konkursie rodzinnym na najpiękniejszą palmę wielkanocną będą do odbioru w Gminnym Domu Kultury po wcześniejszym ustaleniu terminu pod nr telefonu: 58 572 81 64.
Kartka Wielkanocna
Kategoria przedszkola i gr. „0”
I miejsce:
Marcel Łaska – SP Linia
Oliwia Czylkowska – SP Strzepcz
Rozalia Chmielewska – SP Linia „Sówki”
II miejsce:
Martyna Wrońska – SP Linia
Wojciech Bulczak – SP Linia „Sówki”
III miejsce:
Alicja Darznik – SP Linia
Piotr Okrój – SP Kętrzyno
Wyróżnienie :
Filip Janneck – SP Linia
Lena Studzińska – SP Kętrzyno
Marcin Konradko – SP Kętrzyno
Kategoria kl. I-III
I miejsce:
Maria Brzeska – SP Linia
Maciej Mielewczyk – SP Strzepcz
II miejsce:
Antonina Lipska – SP Pobłocie
Lena Miotk – SP Pobłocie
Helena Dawidowska – SP Strzepcz
Laura Schroeder – SP Strzepcz
III miejsce:
Zofia Bulczak – SP Linia
Kornelia Bulczak – SP Linia
Wyróżnienia:
Lena Bladowska – SP Strzepcz
Paweł Miotk – SP Strzepcz
Dawid Wroński – SP Miłoszewo
Marcin Labuda – SP Linia
Kategoria kl. IV-VI
I miejsce:
Patryk Suda – SP Kętrzyno
Maurycy Myszka – SP Strzepcz
Lena Szczypior – SP Linia
II miejsce:
Anna Klejsa – SP Głodnica
Zofia Chmielewska – SP Linia
III miejsce:
Oliwia Stenka – SP Pobłocie
Roksana Stankowska – SP Strzepcz
Krystian Bulczak – SP Strzepcz
Wyróżnienie:
Mikołaj Szaradowski – SP Strzepcz
Szymon Tabaka – SP Linia
Kategoria VII-VIII
I miejsce:
Hanna Laskowska – SP Pobłocie
Jagoda Baranowska – SP Linia
II miejsce:
Maciej Koss – SP Pobłocie
Julia Stenka – SP Pobłocie
III miejsce:
Weronika Kwidzińska – SP Kętrzyno
Jakub Jeliński – SP Niepoczołowice
Wyróżnienie:
Zofia Baranowska – SP Niepoczołowice
Kategoria młodzież ze szkół ponadpodstawowych i dorośli
I miejsce:
Katarzyna Piepiórka – Linia
II miejsce:
Natalia Gaffke – Linia
III miejsce:
Natalia Klinkosz – Niepoczołowice
Na najpiękniejszą pisankę/ ozdobę wielkanocną
Kategoria przedszkola i gr. „0”
I miejsce:
Zofia Formela – SP Linia
Lena Studzińska – SP Kętrzyno
Emilia Koss – SP Niepoczołowice
II miejsce:
Andrzej Kwiatkowski-Ligocki – SP Linia
Marcel Łaska – SP Linia
Liliana Klinkosz – SP Niepoczołowice
Leon Trepczyk – Linia
III miejsce:
Piotr Okrój – SP Kętrzyno
Wojciech Bulczak – SP Linia
Filip Klinkosz – SP Niepoczołowice
Jeliński Sebastian – SP Linia
Wyróżnienia:
Nikodem Mielewczyk – SP Strzepcz
Alicja Piepiórka – SP Linia
Kamil Piepiórka – SP Linia
Kategoria kl. I-III
I miejsce:
Karolina Owczarek – SP Niepoczołowice
Eryk Formela – SP Linia
Maja Gruba – SP Linia
Agata Patelczyk – SP Linia
II miejsce:
Izabela Myszka – SP Strzepcz
Anastazja Klawikowska – SP Pobłocie
Paweł Miotk – SP Strzepcz
III miejsce:
Estera Grzelewska – SP Kętrzyna
Wyróżnienie:
Dawid Suda – SP Kętrzyno
Helena Dawidowska – SP Strzepcz
Dawid Wroński – SP Miłoszewo
Kategoria kl. IV-VI
I miejsce:
Wiktoria Okrój – SP Kętrzyno
Bartosz Myszka – SP Strzepcz
Artur Szmuda – SP Linia
II miejsca:
Kordian Kwidziński – SP Kętrzyno
Błażej Sucharski – SP Kętrzyno
Wiktoria Płotka – SP Linia
III miejsce:
Norbert Elwart – SP Strzepcz
Patryk Suda – SP Kętrzyno
Oliwia Stenka – SP Pobłocie
Wyróżnienie:
Konrad Gesek – SP Kętrzyno
Kategoria kl. VII-VIII
I miejsce:
Jakub Jeliński – SP Niepoczołowice
Natalia Wysocka – SP Pobłocie
Zofia Baranowska – SP Niepoczołowice
II miejsce:
Julia Stenka – SP Pobłocie
Adam Marciński – SP Pobłocie
Hanna Laskowska – SP Pobłocie
III miejsce:
Wiktoria Labuda – SP Linia
Wyróżnienie:
Dominika Malinowska – SP Linia
Kategoria młodzież ze szkół ponadpodstawowych i dorośli
I miejsce:
Natalia Gaffke – Linia
II miejsce:
Natalia Klinkosz – Niepoczołowice
Konkurs rodzinny
Najpiękniejsza palma wielkanocna
I miejsce:
Rodzina Piepiórka – Linia
Rodzina Myszka – Strzepcz
II miejsce:
Rodzina Ellwart – Strzepcz
Rodzina Marcińskich – Pobłocie
III miejsce:
Rodzina Gaffke – Linia
Rodzina Gesek – Linia
Rodzina Nogajewskich – Strzepcz
Rodzina Leyk – Linia
Wyróżnienie:
Rodzina Drywa – Linia